O nas

Kilka słów o nas

O betonie wiemy wszystko. Każdego roku w NORMA LAB, wykonujemy setki badań betonu i cementu. Sprawdzamy wytrzymałość i konsystencję betonu. Sprawdzamy surowce i właściwości mieszanki betonowej. Sprawdzamy próbki i gotowe wyroby betonowe.
Wieloletnie doświadczenia pozwalają nam zaoferować nie tylko szeroką gamę badań betonu i kruszyw, ale również kompleksową obsługę inwestycji, zakładów. Wdrożymy niezbędne systemy jakości w Państwa firmie.

Referencje

Co klienci mówią o nas?

„Podczas naszych wspólnych realizacji laboratorium NORMA LAB zawsze gwarantuje nam pełne i profesjonalne wsparcie nie tylko podczas betonowań, ale także po ich zakończeniu. Dzięki świetnej komunikacji z pracownikami Laboratorium możliwa jest również pełna wymiana doświadczeń”
PAL-GAZ Palacz sp. z o.o. sp.k.
Laboratorium budowlane kompleksowo obsługuje realizowane przez nas inwestycje w zakresie badań mieszanki betonowej oraz dojrzałego betonu. Wykfalifikowana, doświadczona kadra, profesjonalny sprzęt oraz elastyczne podejście do Klienta to niewątpliwe zalety laboratorium NORMA LAB.
Eko Montex Sp. z o.o.
Developer
Aby spełnić wysokie oczekiwania klientów odnośnie jakości, zaczęliśmy współpracę z laboratorium NORMA LAB. Laboratorium posiada najwyższej jakości sprzęt i wykwalifikowany personel, który zawsze jest do dyspozycji
Termat Sp z o.o.
Developer
Możemy w pełni polecić laboratorium jako solidnego, godnego zaufania a przede wszystkim doskonałego specjalistę w zakresie technologii betonu, badań laboratoryjnych oraz wprowadzania wyrobów budowlanych do obrotu
SANBET Fabryka Betonu
Developer