KILKA SŁÓW O NAS


O betonie wiemy wszystko. Każdego roku w NORMA LAB, wykonujemy setki badań betonu i cementu. Sprawdzamy wytrzymałość i konsystencję betonu. Sprawdzamy surowce i właściwości mieszanki betonowej. Sprawdzamy próbki i gotowe wyroby betonowe.

Wieloletnie doświadczenia pozwalają nam zaoferować nie tylko szeroką gamę badań betonu i kruszyw, ale również kompleksową obsługę inwestycji, zakładów. Pomożemy przygotować recepturę technologiczną betonu, pomożemy zoptymalizować maszyny produkujące beton i prefabrykaty betonowe, wdrożymy niezbędne systemy jakości.

Referencje naszych klientów

  Eko Montex Sp. z o.o
  Eko Montex Sp. z o.o

  Laboratorium budowlane kompleksowo obsługuje realizowane przez nas inwestycje w zakresie badań mieszanki betonowej oraz dojrzałego betonu. Wykfalifikowana, doświadczona kadra, profesjonalny sprzęt oraz elastyczne podejście do Klienta to niewątpliwe zalety laboratorium NORMA LAB.

   Termat Sp z o.o.
   Termat Sp z o.o.

   Aby spełnić wysokie oczekiwania klientów odnośnie jakości, zaczęliśmy współpracę z laboratorium NORMA LAB. Laboratorium posiada najwyższej jakości sprzęt i wykwalifikowany personel, który zawsze jest do dyspozycji

    SANBET Fabryka Betonu
    SANBET Fabryka Betonu

    Możemy w pełni polecić laboratorium jako solidnego, godnego zaufania a przede wszystkim doskonałego specjalistę w zakresie technologii betonu, badań laboratoryjnych oraz wprowadzania wyrobów budowlanych do obrotu

     Termat Sp z o.o.
     Termat Sp z o.o.

     Wiedza i umiejętności pracowników pozwoliły na poprawę jakości wyrobów oraz na zwiększenie wydajności. W celu utrzymania tak wysokiego rygoru technologicznego laboratorium przeprowadza badania surowców i gotowych produktów.”

      SANBET Fabryka Betonu
      SANBET Fabryka Betonu

      Laboratorium NORMA LAB posiada nowoczesne i dobrze zorganizowane zaplecze badawczo – naukowe oraz wykwalifikowany personel, dzięki któremu obsługa i realizacja zamówień wykonywana jest w pełnym zachowaniu terminowości oraz wiedzy badawczej.”